Valtti Henkilöstöratkaisut Oy

Eteläpuisto 2 C, 3 krs.
33200 Tampere

info@valttiratkaisut.fi

Fax 010 3203929
Puh. 010 3203920
Teleoperaattorin perimä puhelumaksu 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (sis.alv. 24%).
Suorat matkapuhelinnumerot löytyvät tästä alta.

 

› Ota yhteyttä!

Lähetä meille yhteydenottopyyntö ja otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pikaisesti.


 

Laura Helasjoki-Ristimäki
Toimitusjohtaja, yrittäjä
Puh. 050 555 0238
laura@valttiratkaisut.fi

Jenni Väisänen
Henkilöstöjohtaja
Puh. 050 555 0366
jenni@valttiratkaisut.fi

Piia Joki-Erkkilä
Johtava työsuhdeasiantuntija
Puh. 050 555 1880
piia@valttiratkaisut.fi


 

Jenna Ikonen
HR-konsultti
Puh. 050 555 0021
jenna@valttiratkaisut.fi

Juhani Piilonen
HR-konsultti
Puh. 050 555 4318
juhani@valttiratkaisut.fi

Satu Virtanen
HR-koordinaattori
Puh. 050 555 1244
satu@valttiratkaisut.fi

Elina Romppanen
HR-konsultti

Perhevapaalla

Noora Heinonen
HR-konsultti

Perhevapaalla

Hallinto


Laura Helasjoki-Ristimäki
Toimitusjohtaja, yrittäjä
Puh. 050 555 0238
laura@valttiratkaisut.fi

Pentti Helasjoki
Yrittäjä
Puh. 050 555 0298
pentti@valttiratkaisut.fi

Mirkku Helasjoki
Toimistoassistentti
Puh. 050 555 0090
mirkku@valttiratkaisut.fi