Yhteystiedot

Yrityksenä haluamme tarjota yhteistyökumppaneillemme valtakunnan parasta palvelua. Toimintamme kantavia arvoja ovat luotettavuus, asiakaslähtöisyys ja positiivisuus.


Valtti Henkilöstöratkaisut Oy
Eteläpuisto 2 C, 3 krs.
33200 Tampere

Puh. 010 3203920
Fax 010 3203929

info@valttiratkaisut.fi


 

Laura Helasjoki-Ristimäki
Toimitusjohtaja, yrittäjä
Puh. 050 555 0238
laura@valttiratkaisut.fi

Jenni Väisänen
HR-konsultti
p. 050 555 0366
jenni@valttiratkaisut.fi

 

Piia Joki-Erkkilä
HR-konsultti
p. 050 555 1880
piia@valttiratkaisut.fi

Noora Heinonen
HR-konsultti
p. 050 555 0521
noora@valttiratkaisut.fi


 

Jenna Ikonen
HR-konsultti
Puh. 050 555 0021
jenna@valttiratkaisut.fi

Juhani Piilonen
HR-konsultti
p. 050 555 4318
juhani@valttiratkaisut.fi

Satu Virtanen
HR-koordinaattori
p. 050 555 1244
satu@valttiratkaisut.fi

Alisa Hietikko
HR-assistentti
p. 050 555 1244
office@valttiratkaisut.fi

Elina Romppanen
HR-konsultti

Perhevapaalla

Hallinto


Laura Helasjoki-Ristimäki
Toimitusjohtaja, yrittäjä
Puh. 050 555 0238
laura@valttiratkaisut.fi

Pentti Helasjoki
Yrittäjä
p. 050 555 0298
pentti@valttiratkaisut.fi

Mirkku Helasjoki
Toimistoassistentti
p. 050 555 0090
mirkku@valttiratkaisut.fi


Ota yhteyttä!

Lähetä meille yhteydenottopyyntö ja otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pikaisesti.